AU Sztabka

Sztabka złota
2,5 g Au

Sztabka złota 2,5 g — najniższa cena dziś: 1 372 zł w sklepie Metal Market Europe, premia +5,4% nad wartością kruszcu. Cena bez zmian od . To najtańsza z 80 ofert od 29 dealerów; ceny sprawdzone 17.10.2026, 19:45. Z dostawą (od 11 zł) to także najtańsza oferta: 1 383 zł.

Metal
Złoto (Au)
Typ
Sztabka
Waga
2,5 g
Oferty
80 ofert · 29 dealerów

Sztabka złota: wszystkie wagi i opis →

Sztabka złota 2,5 g
Najtaniej dziś · 2,5 g
1 372 zł
Sztabka złota
Sztabka złota 2,5 g
od 1 372 zł 80 ofert
Sztabka złota 2,5 g — oferty dealerów, ceny w złotych, sprawdzone 17.10.2026, 19:45
Dealer Cena Premia vs spot ?
Metal Market Europe Najtaniej
Sztabka Złota 2,5g 3 minuty temu wysyłka: 2 dni
1 372 zł 548,84 zł/g dostawa od 18 zł +5,40% Pokaż ofertę →
Metal Market Europe Najtaniej
Sztabka Złota 2,5 g Heimerle Meule 3 minuty temu wysyłka: 2 dni
1 372 zł 548,84 zł/g dostawa od 18 zł +5,40% Pokaż ofertę →
Metale Lokacyjne Najtaniej
Sztabka Złota 2,5 g Heimerle Meule 2 minuty temu wysyłka: 2 dni
1 372 zł 548,84 zł/g dostawa od 11 zł +5,40% Pokaż ofertę →
Metale Lokacyjne
Sztabka Złota 2,5g 2 minuty temu wysyłka: 2 dni
1 373 zł 549,18 zł/g dostawa od 11 zł +5,50% Pokaż ofertę →
GoldInvest24
Sztabka złota 2,5 g Nadir LBMA 1 minutę temu wysyłka: do 10 dni
1 386 zł 554,39 zł/g dostawa od 15 zł +6,50% Pokaż ofertę →
StoneX Bullion
2.5g Sztabka złota | Nadir | LBMA 5 godzin temu
1 399 zł 559,66 zł/g +7,50% Pokaż ofertę →
Mennica Zielona
2,5 g złota sztabka LBMA 3 minuty temu wysyłka: 15 dni roboczych
1 399 zł 559,76 zł/g dostawa od 19 zł +7,50% Pokaż ofertę →
GoldInvest24
Sztabka złota 2,5 g Valcambi 1 minutę temu wysyłka: do 10 dni
1 399 zł 559,77 zł/g dostawa od 15 zł +7,50% Pokaż ofertę →
Mennica Szwajcarska
Sztabka złota 2,5g Valcambi 3 minuty temu wysyłka: 10 dni roboczych
1 400 zł 560,00 zł/g dostawa od 16 zł +7,60% Pokaż ofertę →
Goldon
2,5 grama złota sztabka VALCAMBI 4 minuty temu wysyłka: do 7 dni
1 406 zł 562,52 zł/g dostawa od 15 zł +8,10% Pokaż ofertę →
StoneX Bullion
2,5g Złota Sztabka | Valcambi 5 godzin temu na zamówienie
1 408 zł 563,16 zł/g +8,20% Pokaż ofertę →
FlyingAtom Gold
Sztabka złota 2,5 grama Acre 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 409 zł 563,58 zł/g dostawa od 16 zł +8,30% Pokaż ofertę →
Mennica Złota Marymont
2 minuty temu wysyłka: 24 h
1 410 zł 564,00 zł/g dostawa od 11 zł +8,30% Pokaż ofertę →
Mennica Zielona
2,5 g złota sztabka LBMA – 24h 3 minuty temu wysyłka: 24 h
1 412 zł 564,97 zł/g dostawa od 19 zł +8,50% Pokaż ofertę →
AUCO
Złota sztabka Valcambi (2,5 g) przed chwilą wysyłka: 45 dni
1 413 zł 565,08 zł/g +8,50% Pokaż ofertę →
Goldenmark
2,5 g sztabka złota 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 413 zł 565,20 zł/g dostawa od 13 zł +8,60% Pokaż ofertę →
Goldenmark
2,5 g sztabka złota Burj Al Arab Jumeirah Emirates Minting 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 413 zł 565,20 zł/g dostawa od 13 zł +8,60% Pokaż ofertę →
Goldenmark
2,5 g sztabka złota Burj Khalifa Emirates Minting 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 413 zł 565,20 zł/g dostawa od 13 zł +8,60% Pokaż ofertę →
Mennica Kapitałowa
Sztabka złota CertiCard 2,5 g (48h) 3 minuty temu wysyłka: 48 h
1 413 zł 565,20 zł/g dostawa od 12 zł +8,60% Pokaż ofertę →
Mennica Szwajcarska
Sztabka złota 2,5g PAMP 3 minuty temu wysyłka: 10 dni roboczych
1 418 zł 567,04 zł/g dostawa od 16 zł +8,90% Pokaż ofertę →
GoldInvest24
Sztabka złota 2,5 g Valcambi Green Gold 1 minutę temu wysyłka: do 10 dni
1 418 zł 567,39 zł/g dostawa od 15 zł +9,00% Pokaż ofertę →
ASCOIN
Sztaba złota LBMA 2,5 g 4 minuty temu
1 419 zł 567,56 zł/g dostawa od 20 zł +9,00% Pokaż ofertę →
Cashify Gold
Sztabka złota Valcambi 2,5 grama 4 minuty temu na zamówienie
1 420 zł 568,00 zł/g dostawa od 15 zł +9,10% Pokaż ofertę →
FlyingAtom Gold
Sztabka złota 2,5 grama Fortuna PAMP 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 421 zł 568,27 zł/g dostawa od 16 zł +9,20% Pokaż ofertę →
Mennica.pl
Złota Sztabka 2,5g Valcambi 1 minutę temu wysyłka: 14 dni
1 422 zł 568,86 zł/g +9,30% Pokaż ofertę →
Tavex
Sztabka złota 2,5g Valcambi przed chwilą
1 423 zł 569,20 zł/g dostawa od 19 zł +9,30% Pokaż ofertę →
Metal Market Europe
Złota sztabka PAMP Lady Fortuna Veriscan 2,5g złota 3 minuty temu wysyłka: 31 dni
1 424 zł 569,74 zł/g dostawa od 18 zł +9,40% Pokaż ofertę →
Metale Lokacyjne
Złota sztabka PAMP Lady Fortuna Veriscan 2,5g złota 2 minuty temu wysyłka: 31 dni
1 425 zł 570,10 zł/g dostawa od 11 zł +9,50% Pokaż ofertę →
GoldInvest24
Sztabka złota 2,5 g PAMP Fortuna 1 minutę temu wysyłka: do 10 dni
1 426 zł 570,52 zł/g dostawa od 15 zł +9,60% Pokaż ofertę →
Europejska Mennica Lokacyjna
2,5g sztabka złota (30 dni) 4 minuty temu wysyłka: 30 dni
1 431 zł 572,36 zł/g dostawa od 19 zł +9,90% Pokaż ofertę →
GoldInvest24
Sztabka złota 2,5 g PAMP Rosa 1 minutę temu wysyłka: do 10 dni
1 435 zł 574,11 zł/g dostawa od 15 zł +10,30% Pokaż ofertę →
Mennica.pl
Złota Sztabka 2,5g Valcambi 24h 1 minutę temu wysyłka: 24 h
1 435 zł 574,14 zł/g +10,30% Pokaż ofertę →
Mennica Mazovia
Sztabka Złota 2.5g 3 minuty temu
1 437 zł 574,68 zł/g dostawa od 18 zł +10,40% Pokaż ofertę →
Mennica Szczepańska
Sztabka złota 2,5 grama, Valcambi – złoto inwestycyjne 1 minutę temu wysyłka: 7-14 dni
1 437 zł 574,89 zł/g dostawa od 17 zł +10,40% Pokaż ofertę →
Srebrna Mennica
Złota Sztabka Nadir, 2,5 grama 2 minuty temu wysyłka: 11 dni roboczych
1 438 zł 575,18 zł/g dostawa od 12 zł +10,50% Pokaż ofertę →
Europejska Mennica Lokacyjna
2,5g sztabka złota (15D) 4 minuty temu
1 444 zł 577,56 zł/g dostawa od 19 zł +10,90% Pokaż ofertę →
Mennica.pl
Złota Sztabka 2,5g PAMP Fortuna 1 minutę temu wysyłka: 14 dni
1 446 zł 578,24 zł/g +11,10% Pokaż ofertę →
GoldInvest24
Sztabka złota 2,5 g Umicore 1 minutę temu wysyłka: do 10 dni
1 449 zł 579,48 zł/g dostawa od 15 zł +11,30% Pokaż ofertę →
Srebro i Złoto 24
1 minutę temu wysyłka: 14 dni roboczych
1 456 zł 582,52 zł/g dostawa od 15 zł +11,90% Pokaż ofertę →
Mennica 79 Element
Sztabka złota 2,5 g LBMA 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 459 zł 583,60 zł/g dostawa od 20 zł +12,10% Pokaż ofertę →
Mennica Sądecka
Sztabka złota 2,5 grama VALCAMBI LBMA przed chwilą wysyłka: 14 dni
1 459 zł 583,60 zł/g dostawa od 17 zł +12,10% Pokaż ofertę →
Mennica.pl
Złota Sztabka 2,5g PAMP Fortuna 24h 1 minutę temu wysyłka: 24 h
1 460 zł 584,15 zł/g +12,20% Pokaż ofertę →
StoneX Bullion
2.5g Złota Sztabka | Umicore 5 godzin temu
1 462 zł 585,00 zł/g +12,40% Pokaż ofertę →
Europejska Mennica Lokacyjna
2,5g sztabka złota (24h) 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 463 zł 585,36 zł/g dostawa od 19 zł +12,40% Pokaż ofertę →
AUCO
Złota sztabka Valcambi (2,5 g) przed chwilą wysyłka: 24 h
1 465 zł 585,89 zł/g +12,50% Pokaż ofertę →
IDF Metale
Sztabka złota Valcambi Suisse 2,5g 4 minuty temu wysyłka: 7-10 dni roboczych
1 465 zł 586,00 zł/g dostawa od 17 zł +12,60% Pokaż ofertę →
IDF Metale
Sztabka złota PAMP 2,5g 4 minuty temu wysyłka: 7-10 dni roboczych
1 465 zł 586,00 zł/g dostawa od 17 zł +12,60% Pokaż ofertę →
Cashify Gold
Sztabka złota Fortuna PAMP 2,5 grama 4 minuty temu na zamówienie
1 469 zł 587,60 zł/g dostawa od 15 zł +12,90% Pokaż ofertę →
Mennica Inwestorów
Sztabka złota 2,5g przed chwilą wysyłka: do 15 dni roboczych
1 469 zł 587,65 zł/g +12,90% Pokaż ofertę →
Mennica Zielona
2,5 g złota sztabka LBMA Pamp 3 minuty temu wysyłka: 20 dni roboczych
1 471 zł 588,40 zł/g dostawa od 19 zł +13,00% Pokaż ofertę →
StoneX Bullion
2,5g Złota Sztabka | Valcambi | Green Gold 5 godzin temu
1 471 zł 588,48 zł/g +13,00% Pokaż ofertę →
Srebrna Mennica
Złota Sztabka Valcambi Zielone Złoto 2,5g 2 minuty temu wysyłka: 11 dni roboczych
1 471 zł 588,51 zł/g dostawa od 12 zł +13,10% Pokaż ofertę →
Mennica Kapitałowa
Sztabka złota PAMP 2,5 g (48h) 3 minuty temu wysyłka: 48 h
1 472 zł 588,80 zł/g dostawa od 12 zł +13,10% Pokaż ofertę →
Mennica Poznańska
przed chwilą
1 472 zł 588,80 zł/g dostawa od 15 zł +13,10% Pokaż ofertę →
Mennica Inwestorów
Sztabka złota 2,5g - Wysyłka 24H przed chwilą wysyłka: 24 h
1 474 zł 589,47 zł/g +13,20% Pokaż ofertę →
Szlachetne Inwestycje
3 minuty temu na zamówienie
1 474 zł 589,53 zł/g dostawa od 12 zł +13,20% Pokaż ofertę →
Tavex
Sztabka złota 2,5g PAMP Fortuna przed chwilą
1 475 zł 590,00 zł/g dostawa od 19 zł +13,30% Pokaż ofertę →
Mennica Mazovia
Sztabka Złota 2.5g 24h 3 minuty temu wysyłka: 24 h
1 476 zł 590,21 zł/g dostawa od 18 zł +13,40% Pokaż ofertę →
Srebrna Mennica
Złota Sztabka Inwestycyjna PAMP Fortuna 2,5g 2 minuty temu wysyłka: 11 dni roboczych
1 479 zł 591,72 zł/g dostawa od 12 zł +13,70% Pokaż ofertę →
Mennica Sądecka
Sztabka Złota 2,5 grama PAMP LBMA przed chwilą wysyłka: 24 h
1 485 zł 594,00 zł/g dostawa od 17 zł +14,10% Pokaż ofertę →
ASCOIN
Sztaba złota PAMP 2,5 g 4 minuty temu
1 497 zł 598,80 zł/g dostawa od 20 zł +15,00% Pokaż ofertę →
Mennica Zielona
2,5 g złota sztabka LBMA Pamp – 24h 3 minuty temu wysyłka: 24 h
1 497 zł 598,82 zł/g dostawa od 19 zł +15,00% Pokaż ofertę →
Mennica Mazovia
Sztabka Złota PAMP 2.5g 3 minuty temu
1 502 zł 600,90 zł/g dostawa od 18 zł +15,40% Pokaż ofertę →
Srebrna Mennica
Złota Sztabka Inwestycyjna Umicore 2,5g 2 minuty temu wysyłka: 11 dni roboczych
1 502 zł 600,92 zł/g dostawa od 12 zł +15,40% Pokaż ofertę →
Goldon
2,5 grama złota sztabka PAMP 250th Anniversary of United States Vintage 4 minuty temu wysyłka: do 7 dni
1 507 zł 602,70 zł/g dostawa od 20 zł +15,80% Pokaż ofertę →
Mennica 79 Element
Sztabka złota 2,5 g LBMA PAMP USA 4 minuty temu wysyłka: 24 h
1 511 zł 604,40 zł/g dostawa od 20 zł +16,10% Pokaż ofertę →
Mennica.pl
Złota Sztabka 2,5g PAMP 250-lecie USA 1 minutę temu wysyłka: 14 dni
1 516 zł 606,51 zł/g +16,50% Pokaż ofertę →
Mennica Mazovia
Sztabka Złota PAMP 2.5g 24h 3 minuty temu wysyłka: 24 h
1 522 zł 608,92 zł/g dostawa od 18 zł +17,00% Pokaż ofertę →
StoneX Bullion
2.5g Gold Bar | PAMP Fortuna 5 godzin temu
1 528 zł 611,20 zł/g +17,40% Pokaż ofertę →
Mennica Szczepańska
Sztabka złota 2,5 gramów, losowa LBMA – złoto inwestycyjne 1 minutę temu
1 538 zł 615,02 zł/g dostawa od 17 zł +18,10% Pokaż ofertę →
Złota Uncja
3 minuty temu
1 538 zł 615,24 zł/g dostawa od 16 zł +18,20% Pokaż ofertę →
GoldInvest24
Sztabka złota 2,5 g PAMP Lady of Liberty 1 minutę temu wysyłka: do 10 dni
1 538 zł 615,32 zł/g dostawa od 15 zł +18,20% Pokaż ofertę →
KupSztabki.pl
przed chwilą
1 554 zł 621,60 zł/g dostawa od 17 zł +19,40% Pokaż ofertę →
AUCO
Złota sztabka PAMP Fortuna (2,5 g) przed chwilą wysyłka: 45 dni
1 556 zł 622,31 zł/g +19,50% Pokaż ofertę →
Europejska Mennica Lokacyjna
2,5g sztabka złota PAMP 4 minuty temu
1 557 zł 622,80 zł/g dostawa od 19 zł +19,60% Pokaż ofertę →
StoneX Bullion
2.5g Złota Sztabka Róża | PAMP 5 godzin temu
1 572 zł 628,67 zł/g +20,80% Pokaż ofertę →
StoneX Bullion
2.5g Złota Sztabka | PAMP | Lady of Liberty 5 godzin temu
1 594 zł 637,40 zł/g +22,40% Pokaż ofertę →
Srebrna Mennica
Złota Sztabka PAMP Lady Of Liberty, 2,5g 2 minuty temu wysyłka: 11 dni roboczych
1 594 zł 637,68 zł/g dostawa od 12 zł +22,50% Pokaż ofertę →
Europejska Mennica Lokacyjna
2,5g sztabka złota PAMP 250th Anniversary USA 4 minuty temu
1 691 zł 676,44 zł/g dostawa od 19 zł +29,90% Pokaż ofertę →
Mennica Mazovia
Sztabka Złota PAMP Lady of Liberty 2.5g 24h 3 minuty temu wysyłka: 24 h
1 712 zł 684,96 zł/g dostawa od 18 zł +31,60% Pokaż ofertę →

„Dostawa od” to najtańsza ubezpieczona dostawa w Polsce przy przedpłacie; z niej liczymy „Najtaniej z dostawą”. „Wysyłka” to termin, w którym sklep deklaruje nadanie tego produktu. Czas doręczenia trzeba doliczyć. Termin dłuższy niż 7 dni wyróżniamy kolorem.

Skup: Sztabka złota 2,5 g
do 1 373 zł 17 dealerów
Sztabka złota 2,5 g — ceny skupu u dealerów, w złotych, od najwyższej
Dealer Cena skupu Względem spot
Tavex Najwyżej
„Sztabka złota 2,5g PAMP Fortuna”
1 373 zł 105,5% Cennik skupu →
Metal Market Europe
„Sztabka Złota 2,5 g Heimerle Meule”
1 371 zł 105,3% Cennik skupu →
Metale Lokacyjne
„Sztabka Złota 2,5 g Heimerle Meule”
1 371 zł 105,3% Cennik skupu →
Mennica Silesia
„Sztabka złota 2,5g LBMA”
1 362 zł 104,6% Cennik skupu →
Mennica Sądecka
„Sztabka złota 2,5 grama VALCAMBI LBMA”
1 352 zł 103,9% Cennik skupu →
Srebrna Mennica
„Złote sztabki LBMA 2,5g”
1 338 zł 102,8% Cennik skupu →
Mennica 79 Element
„Złote sztabki 2,5 g”
1 334 zł 102,5% Cennik skupu →
Mennica Złota Marymont
„Sztabki LBMA Nowe 2,5 g”
1 327 zł 102,0% Cennik skupu →
Mennica Kapitałowa
„2,5 g”
1 322 zł 101,6% Cennik skupu →
Mennica Mazovia
„Sztabka Złota 2,5g”
1 301 zł 99,9% Cennik skupu →
ASCOIN
„Sztaba złota LBMA 2,5 g”
1 300 zł 99,9% Cennik skupu →
Srebro i Złoto 24
„Sztabka 2,5 g”
1 294 zł 99,4% Cennik skupu →
Mennica Poznańska
„Sztabka 2,5 g”
1 291 zł 99,2% Cennik skupu →
Mennica.pl
„Złota Sztabka 2,5g PAMP Fortuna”
1 287 zł 98,9% Cennik skupu →
Goldenmark
„Sztabka złota 2,5 g”
1 284 zł 98,7% Cennik skupu →
FlyingAtom Gold
„Sztabka złota 2,5 grama”
1 264 zł 97,1% Cennik skupu →
Mennica Lemoon Gold
„2.5 grama”
1 263 zł 97,0% Cennik skupu →

Ceny z cenników skupu dealerów. Dealer potwierdza cenę po sprawdzeniu stanu i autentyczności. Wszystkie ceny skupu złota →

Sztabka złota 2,5 g — ceny z ostatnich 14 dni

04.10.2026 – 17.10.2026, jeden punkt dziennie
Najniższa cena a wartość kruszcu
Najniższa cena
1 372 zł
Wartość kruszcu
1 301 zł

Najtańsza oferta kosztuje dziś 70,55 zł ponad wartość kruszcu.

Cena kupna a cena skupu
Najniższa cena
1 372 zł
Najwyższa cena skupu
1 373 zł

Najwyższa cena skupu jest dziś o 1,00 zł wyższa od najniższej ceny kupna.

Premia nad spot
Najniższa premia
5,4 %
Mediana dealerów
9,3 %

Kto był najtańszy

Najczęściej najtaniej: Metale Lokacyjne (13 z 14 dni). Dziś najtaniej: Metal Market Europe, Metale Lokacyjne.

Tabela: dzień po dniu
Sztabka złota 2,5 g — najniższa cena, wartość kruszcu, najwyższa cena skupu i premia nad spot w kolejnych dniach
Dzień Najniższa cena Wartość kruszcu Skup Premia Mediana Najtaniej
1 372 zł 1 301 zł 1 373 zł +5,4% +9,3% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 372 zł 1 301 zł 1 373 zł +5,4% +9,3% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 376 zł 1 305 zł 1 376 zł +5,4% +9,3% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 363 zł 1 293 zł 1 363 zł +5,4% +9,3% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 377 zł 1 306 zł 1 376 zł +5,4% +9,7% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 389 zł 1 318 zł 1 388 zł +5,4% +9,0% Metale Lokacyjne
1 392 zł 1 320 zł 1 391 zł +5,4% +9,2% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 392 zł 1 320 zł 1 392 zł +5,4% +9,0% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 392 zł 1 320 zł 1 392 zł +5,4% +9,0% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 369 zł 1 298 zł – +5,5% +9,5% Metal Market Europe, Metale Lokacyjne
1 366 zł 1 298 zł – +5,2% +9,4% Metal Market Europe
1 367 zł 1 302 zł – +5,0% +9,5% Metale Lokacyjne
1 370 zł 1 304 zł – +5,1% +9,7% Metale Lokacyjne
1 367 zł 1 297 zł – +5,4% +9,9% Metale Lokacyjne

Najniższa cena to najtańsza oferta w naszym zestawieniu, bez dostawy. Wartość kruszcu liczymy z ceny spot z tej samej godziny. Każdy punkt to ostatni zapis danego dnia. Gdy kilka sklepów miało tę samą najniższą cenę, dzień liczymy każdemu z nich (najwyżej trzem).